ASPİLSAN Enerji'nin HAVELSAN Bulut Bilişime Geçişi

ASPİLSAN'ın HAVELSAN Bulut Bilişime Geçişi ve İdari Bina/Depo Açılış Töreni, 29 Ocak 2020 tarihinde ASPİLSAN Enerji Kayseri Merkezi Sosyal Alanı'nda düzenlendi. 

TSKGV Genel Müdürü Sn. Sadık PİYADE ile ASPİLSAN Enerji ve HAVELSAN Üst Yönetimlerinin katıldığı törende, ASPİLSAN Enerji Genel Müdürü Sn. Ferhat ÖZSOY ve HAVELSAN Genel Müdürü Sn. Ahmet Hamdi ATALAY'ın imzalarıyla TSKGV'nin iki kardeş kuruluşu arasında Bulut Bilişim Sistemi resmiyet kazandı ve kullanıma açıldı.

ASPİLSAN Enerji'nin Ankara ve İstanbul merkezlerine yapılan canlı bağlantılarla, HAVELSAN Bulut Bilişim Teknolojisi test edildi ve başarıyla çalıştığı teyit edildi.

Törende, TSKGV Genel Müdürü Sn. Sadık PİYADE, ASPİLSAN Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İlhan BÖLÜK ve Genel Müdürü Sn. Ferhat ÖZSOY ile HAVELSAN Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sn. Mustafa ŞENOL ve Genel Müdürü Sn. Ahmet Hamdi ATALAY, Bulut Bilişim Sistemi'nin kazandırdıkları ve TSKGV'nin şirketleri arasında iş birliğinin önemine yönelik konuşmalar yaptı.

Daha sonra törende, ASPİLSAN Enerji’nin idari faaliyetler ile stok yönetimi işlemlerinde etkinliğin artırılması çerçevesinde tamamlanan Yeni İdari Bina ve Depo tesislerinin açılışı gerçekleştirildi.