SOSYAL SORUMLULUK FAALİYETLERİMİZVEFAT EDEN BAĞIŞÇILARIMIZ İÇİN MEVLİT OKUTULMUŞTUR.

TSKGV Mevlit

Vefat eden tüm bağışçılarımız için Ramazan ayının son Cuma günü olan 10 Temmuz 2015 tarihinde Ankara Çankaya, İstanbul Teşvikiye, İzmir Narlıdere Şehitlik ve Mersin Müftü Camilerinde Cuma namazı öncesi mevlit okutulmuştur.
Yaptıkları yardımları dile getirmeyi istemeyecek kadar mütevazi, yardım etmeyi ilke haline getirmiş, vefat eden tüm bağışçılarımızın;
RUHLARI ŞAD, MEKANLARI CENNET OLSUN.


BEYNAM ATATÜRK TARİH VE KÜLTÜR EVİ

beynam

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Ankara’ya ilk gelişinde 26 Aralık 1919 gecesi Bala İlçesi’ne bağlı Beynam Köyü’nde konakladığı evin bakımsızlıktan çökmek üzere olduğu 26 Ağustos 2004 tarihinde basından öğrenilmiştir.
Ulu Önderin hatırasını yaşatmak amacıyla; TSK Güçlendirme Vakfı tarafından, harap haldeki tarihi ev eski haline uygun şekilde yeniden inşa edilmiş, çeşitli kurumlarla koordine edilerek bir tarih ve kültür evi olarak düzenlenmiş, BEYNAM ATATÜRK TARİH VE KÜLTÜR EVİ adı altında 26 Aralık 2004 tarihinde halkımızın ziyaretine açılmıştır.

Ankara Valiliği Defterdarlık Milli Emlak Dairesi Başkanlığı tarafından 11 Ekim 2005 tarihinde Bala Belediye Başkanlığı adına tahsis edilen evde her yıl 26 Aralık günü Bala Belediye Başkanlığı tarafından Anma ve Kutlama Töreni yapılmaktadır.

—–

youtube-tskgv TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi, 2015 Bedensel Engelliler Atıcılık Türkiye Şampiyonası, Bayanlar Tabanca takım ikinciliği videosunu izlemek için tıklayınız.
youtube-tskgv TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi, 2015 Okçuluk Türkiye Şampiyonası ,Türkiye Şampiyonluğu,
TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi, Ampute Futbol Takımı, 2015 Rusya Turnuvası Şampiyonu videosunu izlemek için tıklayınız.
youtube-tskgv TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi, TSK Engelli Basketbol Takımı, 2015 namağlup 1.Lig Şampiyonu videosunu izlemek için tıklayınız.