Bağlı Ortaklıklarımız

İŞBİR ELEKTRİK SANAYİ A.Ş.

Yurtdışında çalışan işçilerin ortaklığı ile 1977 yılında Balıkesir’de kurulan ve adını İşçi Birliğinden alan İŞBİR; savunma sanayii ile enerji ve güç sistemleri pazarına, ürün geliştirme, üretme ve hizmet vermeye yönelmiştir

12.000 m² kapalı, 20.000 m² açık alana sahip olan İŞBİR’in Ankara ve İstanbul’da temsilcilikleri bulunmakta olup 2017 yılında ilk Ar-Ge merkezini açmıştır. Şirket Ülkemizde, alternatör ve jeneratör üretiminde üretim konusu ve hacmi bakımından büyük ve yetkin tesislere sahiptir. Şirketin 100’ün üzerinde personeli bulunmaktadır.

Geçmişten gelen tecrübesini günümüz teknolojisiyle birleştiren İŞBİR, Alternatör, Jeneratör, Konvertör, Elektrojen Grupları, Elektrik Panoları tasarımı ve geliştirilmesi, üretimi, test ve kalifikasyonu faaliyetlerinde bulunmaktadır.

2000 kVA güce kadar müşteri isteklerine uygun her tip modelde dizel elektrojen grubu ve alternatörü üreten İŞBİR, enerji ihtiyacına kesin çözüm sunmaktadır. Jeneratörler Türk mühendisinin tasarımı ve Türk işçisinin el emeğinin ürünüdür.

Kurulduğu günden bu yana Savunma Sanayimizde önemli bir yeri olan İŞBİR; kalite ve tecrübesini kamu ve özel sektör hizmetlerine de sunmuş, kalitenin ve insan hayatının önem arz ettiği her yerde, yaşamın her noktasında “Yaşamla Kesintisiz İşbirliği” sloganı ile yurtiçi ve yurtdışında ülkemizi gururla temsil etmeye devam etmektedir.

Adres :
Yeni İzmir Yolu Üzeri 6 Km. P.K. 146 Çayırhisar Mevki Balıkesir / Türkiye
Tel : 0 (266) 283 00 50
Faks : 0 (266) 283 00 66-67
Web : www.isbirelektrik.com.tr
E-posta : isbir@isbirelektrik.com.tr