Bağışçı Ziyaretleri

Ankara Merkez Teşkilatı

Bağışçımız Bünyamin ÖZMEN’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 30 Kasım 2017 tarihinde TSKGV Nevşehir Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. İlhami AKTAŞ adına Nevşehir Vali Yrd. Ahmet SOLEY tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Ayhan VERGÜL’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 29 Kasım 2017 tarihinde TSKGV Isparta Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. Şehmuz GÜNAYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir

Bağışçımız Ali TEKİN’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 29 Kasım 2017 tarihinde TSKGV Isparta Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. Şehmuz GÜNAYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Aziz GÜNEY’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 29 Kasım 2017 tarihinde TSKGV Ayancık/SİNOP Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Çağlayan KAYA tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçılarımız Fatma ŞARLAYIK, Vakfımızı ziyaret etmiş ve yapmış oldukları bağışlarında dolayı, 02 Kasım 2017 tarihinde BTHİ Ş.Md. Kemal KARABABA tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgeleri takdim edilmiştir.

Bağışçılarımız Niyazi ŞARLAYIK, Vakfımızı ziyaret etmiş ve yapmış oldukları bağışlarında dolayı, 02 Kasım 2017 tarihinde BTHİ Ş.Md. Kemal KARABABA tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgeleri takdim edilmiştir.

Bağışçımız Emine SEVİNDİK’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 18 Ekim 2017 tarihinde TSKGV Güce/GİRESUN Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Vekili Sn. İsmail Ayhan TAVLI adına ilçe Jandarma Komutanı Kd.Bçvş. Ergün KARADERE tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız E.Öğretmen Hikmet BILIKÇI, 02 Ekim 2017 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Zinnureyn CEYLAN’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 29 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Boğazlıyan/YOZGAT Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Davut SİNANOĞLU tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Kenan DEDE’ye yapmış olduğu bağışından dolayı, 28 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Kaman/KIRŞEHİR Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Murat GİRGİN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Bayram DÖNMEZ’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 28 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Bolu Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. Aydın BARUŞ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Abdullah YILDIRIM’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 27 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Kozaklı/NEVŞEHİR Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Halil DALAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Erkan OKUMUŞ’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 27 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Nevşehir Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. İlhami AKTAŞ tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Sıtkı SAĞRA’ya yapmış olduğu bağışından dolayı, 27 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Ordu Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. Seddar YAVUZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Aziz YILDIZ’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 25 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Ereğli/KONYA Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Ömer Lütfi YARAN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir

Bağışçımız Cuma ÖZHİLHAN, 20 Eylül 2017 tarihinde BTHİ Şube Müdürü Kemal KARABABA tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Zuhal ÇEVİK, Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı, 14 Eylül 2017 tarihinde BTHİ Şube Müdürü Kemal KARABABA tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Mehmet TAŞDEMİR, 24 Temmuz 2017 tarihinde Kırşehir Valisi ve TSK Güçlendirme Vakfı Kırşehir Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Sayın Necati ŞENTÜRK tarafından makamında kabul edilmiş ve kendilerine yapmış olduğu bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Hayrullah ve Perihan KESER, 23 Temmuz 2017 tarihinde Kayseri Vali Yardımcısı Dr. M. H. Nail ANLAR tarafından, Kayseri Valisi ve TSK Güçlendirme Vakfı Kayseri Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Sayın Süleyman KAMÇI adına ziyaret edilmiş ve kendilerine yapmış oldukları bağışlarından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Firdevs OTLUOĞLU’na yapmış olduğu bağışından dolayı, 31 Mayıs 2017 tarihinde Düzce Valisi Sn. Zülfikar DAĞLI tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Sabri ÖZEN, 10 Ocak 2017 tarihinde Selçuklu/KONYA Kaymakamı Sabit KAYA tarafından evinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Kemal TATLISU’ya, yapmış olduğu bağışından dolayı, 27 Şubat 2017 tarihinde Talas/KAYSERİ Kaymakamı Zekeriya GÜNEY tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Ahmet TURAN’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 17 Mayıs 2017 tarihinde Of/TRABZON Kaymakamımız Sayın Eyüp FIRAT, Askerlik Şubesi Başkanı Mustafa ÖZBEK ve İlçe Jandarma Komutanı Onur YAKAN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Fehmi ALTUNTAŞ’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 31 Mayıs 2017 tarihinde Çerkeş/CANKIRI Kaymakamı Sn. Murat Çağrı ERDİNÇ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Sebahat YILMAZ’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 07 Haziran 2017 tarihinde Ortahisar/TRABZON Kaymakamı Sn. Numan HATİPOĞLU tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Ufuk URAS, 26 Ekim 2016 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV Genel Müdürü Orhan AKBAŞ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir

Bağışçımız Gülseren KATURMAN, 03 Mart 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendilerine yapmış olduğu bağışından dolayı Sivas Valisi ve TSK Güçlendirme Vakfı Sivas Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Sayın Davut GÜL tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Mustafa BALCI, 05 Ekim 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendilerine yapmış olduğu bağışından dolayı Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Zeki YAĞCI tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir

Bağışçımız Mustafa MADEN, 11 Ekim 2016 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiştir.

Bağışçılarımız Fatma ve Celal ŞAH, 12 Ekim 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendilerine yapmış oldukları bağıştan dolayı BTHİ Ş.Md.lüğü personeli tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Perihan MAT, 21 Ekim 2016 tarihinde Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Zeki YAĞCI ve personeli tarafından kaldığı yaşlı bakım merkezinde ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Pervin YAŞİNKILIÇ, 09 Mart 2016 tarihinde Vakıf Bağlı Ortaklıklarımızdan ROKETSAN’ı ziyaret etmiştir.

Bağışçılarımız Yüksel ve Cevdet AKBAY, 10 Mart 2016 tarihinde Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü personeli tarafından evinde ziyaret edilmiştir.

Bağışçılarımız Yüksel ve Cevdet AKBAY, 10 Mart 2016 tarihinde Vakıf Bağlı Ortaklıklarımızdan ASELSAN’ı ziyaret etmiştir.

Bağışçılarımız Sayın ve Baki GÜNER, 11 Mart 2016 tarihinde Vakıf Bağlı Ortaklıklarımızdan TUSAŞ’ı ziyaret etmiştir.

Bağışçılarımız Mahmut ve Emine TÜRK, 18 Mart 2016 tarihinde Vakıf Bağlı Ortaklıklarımızdan HAVELSAN’ı ziyaret etmiştir.

Bağışçımız Muhittin ORHAN, 02 Haziran 2016 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı BTHİ Ş.Md. Zeki YAĞCI tarafından Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Hasan Basri HANCIOĞLU, 16 Haziran 2015 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiştir.

Bağışçımız Gülşen YURDAKUL, Ramazan Bayramı münasebetiyle 14 Temmuz 2015 tarihinde BTHİ Ş.Md.lüğü personeli tarafından evinde ziyaret edilmiştir.

Kayseri’de ikamet eden bağışçımız Hikmet BILIKCI, 18 Temmuz 2015 tarihinde BTHİ Şube Müdürü Zeki YAĞCI tarafından evinde ziyaret edilmiştir.

Karabük’te ikamet eden bağışçımız Fatma Gülhan YILMAZ, 03 Aralık 2015 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiştir.

Vakfımıza bağıştan bulunan Ekotest Çevre Danışmanlık Ölçüm Hizmetleri Ltd. Şti. temsilcisi, 17 Şubat 2015 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiştir. Yaptığı bağıştan dolayı kendisine Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Kastamonu’da ikamet eden bağışçımız Mürüvvet YAPRAK, 16 Temmuz 2015 tarihinde BTHİ Şube Müdürü Zeki YAĞCI tarafından evinde ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Ayla ERKAN, Ramazan Bayramı münasebetiyle 14 Temmuz 2015 tarihinde BTHİ Şube Müdürü M. Zeki YAĞCI tarafından evinde ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Ayten Ayfer ŞEREFLİ, Ramazan Bayramı münasebetiyle 14 Temmuz 2015 tarihinde BTHİ Şube Müdürü Zeki YAĞCI tarafından evinde ziyaret edilmiştir.

Bağışçılarımız Makbule KURAN ve Nazende OKYAY, 01 Ekim 2014 tarihinde SGK 75’ inci Yıl Dinlenme ve Bakımevi’ndeki özel odalarında BTHİ Şubesi personeli tarafından ziyaret edilmiştir

SGK 75’inci Yıl Dinlenme ve Bakımevi’nde kalan bağışçılarımız Ali ve Ulviye AYDINOĞLU, Kurban Bayramı münasebetiyle 17 Eylül 2015 tarihinde BTHİ Şubesi personeli tarafından ziyaret edilmiştir.

SGK 75’inci Yıl Dinlenme Ve Bakımevi’nde kalan bağışçılarımız Ramazan ve Kurban Bayramlarında BTHİ Şubesi personeli tarafından 20 Ağustos 2014 ve 01 Ekim 2014 tarihlerinde ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Volkan CÖMERT, 29 Ağustos 2014 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiştir. Yaptığı bağıştan dolayı kendisine Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Melih BEDÜK, 20 Ağustos 2014 tarihinde Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü personeli tarafından evinde ziyaret edilmiştir. Bağışçımıza yaptığı nakit bağışı karşılığı Teşekkür Mektubu takdim edilmiştir.

Bağışçımız (E) Büyükelçi Erdinç ULUMLU, 06 Ağustos 2014 tarihinde Vakıfımızı ziyaret etmiştir.

Bağışçımız Neriman İLKER’in oğlu annesinin adına, 17 Eylül 2015 tarihinde Vakfımıza gelerek bağışta bulunmuştur.

Bağışçımız İsmail AKTAY’a Vakfımıza yaptığı nakit bağışı karşılığında, 26 Ağustos 2015 tarihinde, Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı MALATYA/Battalgazi Kaymakamı Sn. Vedat YILMAZ tarafından “Bronz Madalya ve Beratı’’ takdim edilmiştir.

Bağışçımız Hatice ÇOBAN, 13 Ağustos 2015 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiştir.

İstanbul Bölge Temsilciliği

Bağışçımız Remziye BELLER, 18 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Nurten CESSUR, 18 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Nejla CAN, 17 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Muharrem KANBUR, 17 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir

Bağışçımız Necla Müberra DURMAZ, 16 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Murat UZ, 11 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Murat AKYOL’un Altın Madalya ve Berat Belgesi, 11 Ekim 2017 tarihinde TSKGV İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından eşine takdim edilmiştir.

Bağışçımız Sebahattin SEZGİNEL, 05 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Cevat SÖZMEZ, 11 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir

Bağışçımız Elmas AKKUŞ, 26 Eylül 2017 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilciliğimizi ziyaret etmiştir.

Bağışçımız Musa KILINÇ, 17 Ağustos 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Şefika ONAR, 02 Haziran 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Mustafa HEZEK, 26 Mayıs 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir

Bağışçımız Sevinç BÜYÜKBEŞE, 15 Temmuz 2016 tarihinde İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Yaşar KÖKSAL, 22 Eylül 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız İbrahim KULOĞLU, 28 Eylül 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Ahmet DAYI, 30 Eylül 2016 tarihinde İstanbul Bölge Temsilciliğimizi ziyaret etmiştir.

Bağışçımız Fahri ZENDEL, 05 Ekim 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Niyazı GÜNEŞ, 14 Ekim 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Meliha OKUR, 16 Ekim 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Fatma Müberra UĞUR, 18 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Kazım ERTÜRK, 20 Ekim 2016 tarihinde tarihinde İstanbul Bölge Temsilciliğimizi ziyaret etmiştir.

Bağışçımız Turgut GENCAL, 11 Kasım 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Ayşe TAŞCI, 04 Şubat 2016 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız İsmail ZURNACI, 02 Mart 2016 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından ziyaret edilmiştir

Bağışçımız Abdulbaki Fatih UĞUR, 11 Mart 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Sezai DEMİRHAN, 11 Mart 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Seyfettin GÜZEL, 11 Mart 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Yusuf ÇOŞAN, 29 Mart 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Nuriye İNER, 30 Mart 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Hasan MERCANSOY, 05 Nisan 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Mesruriye KAMER, 07 Nisan 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Hasan ERGİN, 19 Nisan 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız AISIN OTO AŞ., 19 Nisan 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Süleyman DÖNMEZ, 08 Eylül 2015 tarihinde İstanbul Bölge Temsilcisi Nehir AYDIN  tarafından evinde ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Necla ŞENGÖNÜL, 03 Nisan 2015 tarihinde İstanbul Bölge Temsilciliği tarafından ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Kamil KAYURTAR, 16 Mart 2015 tarihinde İstanbul Bölge Temsilciliği tarafından ziyaret edilmiştir

Bağışçılarımız Necla ve Mualla ŞENGÖNÜL, 16 Eylül 2014 tarihinde İstanbul Bölge Temsilciliği tarafından evlerinde ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Şadiye ÜNAL, 02 Eylül 2014 tarihinde İstanbul Bölge Temsilciliği tarafından evinde ziyaret edilmiştir.

İzmir Bölge Temsilciliği

Bağışçımız Gündüz TURAN, 23 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız İlyas TÜRKAY, 06 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Hatice GENİŞ, 06 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir

Bağışçımız Halil KÜÇÜKKURAL, 27 Eylül 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Ömür CİVANŞAN, 12 Eylül 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Mehmet YILDIZ, 08 Ağustos 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Ünal ÖZÜNLÜ, 06 Haziran 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Abdurrahman BULUT, 23 Ağustos 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Ömür CİVANŞAN, 27 Eylül 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Erdinç ULUMLU, 29 Eylül 2016 tarihinde İzmir Bölge Temsilciliğimizi ziyaret etmiştir.

Bağışçımız Kaya YILMAZ, 26 Ekim 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Ruhten EROL, 31 Ekim 2016 tarihinde İzmir Bölge Temsilciliğimizi ziyaret etmiştir.

Bağışçımız Necdet METE, 03 Kasım 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız İsmail ŞAHİN, 22 Mart 2016 tarihinde ikamet ettiği huzurevinde İzmir Bölge Temsilciliği personeli tarafından ziyaret edilmiştir.

Bağışçılarımız Cihangir-Figen ELMASKAYA çiftinin Bronz madalya ve beratı, 23 Mart 2016 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı İzmir Bölge Temsilcisi Süleyman BAYSAL tarafından takdim edilmiştir.

Bağışçımız Hacer ve Hanlar ÖZTÜRK çifti, 10 Eylül 2015 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendilerine yaptığı bağıştan dolayı İzmir Bölge Temsilcisi Süleyman BAYSAL tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Atilla ATAÖN, 13 Ekim 2015 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yaptığı bağıştan dolayı İzmir Bölge Temsilcisi Süleyman BAYSAL tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Emekli Hakim Alb. Halil GELENDOST, 02 Temmuz 2015 tarihinde Darüşşafaka Urla Yaşam ve Rehabilitasyon Merkezi’nde ziyaret edilmiş ve kendisine yaptığı bağıştan dolayı İzmir Bölge Temsilcisi Süleyman BAYSAL tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Gülten EKİNCİ, 20 Mart 2015 tarihinde URLA Darüşşafaka Rezidans’ta TSKGV Gn. Md. Yrd. Veysi SUNAL tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine yaptığı bağıştan dolayı gümüş madalya takdim edilmiştir.

Tavas/DENİZLİ’de ikamet eden bağışçımız Hüseyin KEREY, 10 Haziran 2014 tarihinde İzmir Bölge Temsilciliği tarafından ziyaret edilmiştir.

Elmalı/ANTALYA da ikamet eden bağışçımız Şevki Özçelik ÇETİNKAYA, 27 Mayıs 2014 tarihinde İzmir Bölge Temsilciliği tarafından ziyaret edilmiştir. Bağışçımıza yaptığı bağıştan dolayı Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Hakan KİNCİ, 26 Mayıs 2014 tarihinde İzmir Bölge Temsilciliği tarafından ziyaret edilmiştir. Bağışçımıza yaptığı bağıştan dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Mehmet Emin KADIOĞLU, 14 Ekim 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı İzmir Bölge Temsilcisi Göktürk GÖKBAYRAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Mersin Bölge Temsilciliği

Bağışçımız Aynur KANDEMİR, 24 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Cuma DİNÇ, 17 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Mustafa YÜCEDAĞ, 16 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Nadir GÜNERİÇ, 13 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Zehra ALIŞKAN, 04 Ekim 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Mahmut ÖZGEN, 29 Eylül 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Mustafa ÖZTÜRK, 29 Eylül 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.

Yapmış oldukları bağışlarından dolayı bağışçımız Yusuf BAL’a Bronz Madalya ve Berat Belgesi, Monika Maria BAL’a ise Teşekkür Belgesi, 21 Eylül 2017 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından takdim edilmiştir.

Bağışçımız Ergül ÖZER, 20 Eylül 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV Yazıhan/MALATYA Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. İdris AKÇA tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Ruhiye YILMAZ, 16 Ağustos 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Asye KAMEVİ, 09 Mayıs 2017 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Tuncer AKKAN, 06 Ekim 2016 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Cennet AKÇA, 07 Ekim 2016 tarihinde Tarsus FTK Başkanı ve Üyeleri ile birlikte ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Ahmet KARADENİZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Durdu ATİLLA, 07 Ekim 2016 tarihinde Tarsus FTK Başkanı ve Üyeleri ile birlikte ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Ahmet KARADENİZ tarafından Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Zuhal MISIRLIOĞLU, 13 Ekim 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Ahmet KARADENİZ tarafından Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız 3S Gümrükleme AŞ.’nin sahibi Ali SAÇAN, 13 Ekim 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi Ahmet KARADENİZ tarafından Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir

Bağışçımız Ali ÜSTÜN, 13 Ekim 2016 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiştir

Bağışçımız Mustafa ÇEVİK, 13 Ekim 2016 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Gönül EŞİT, 19 Ekim 2016 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız İlhan BAŞAR, 19 Ekim 2016 tarihinde Mersin Bölge Temsilcisi Ahmet KARADENİZ tarafından ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Osman ATAŞ, 10 Kasım 2015 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi M. Nadi DÖNMEZ tarafından ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız 3S Gümrükleme Şirketi, 15 Nisan 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi M. Nadi DÖNMEZ tarafından Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız ZEUGMA PLASTİK A.Ş., 26 Nisan 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendilerine yapmış olduğu bağışından dolayı TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi M. Nadi DÖNMEZ tarafından Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Yurdagül OBUZ, 16 Haziran 2015 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Mersin Bölge Temsilcisi M. Nadi DÖNMEZ tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.

Bağışçımız Ramazan CİVELEK’e Vakfımıza yaptığı nakit bağışı karşılığında, 13 Mart 2015 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi M. Nadi DÖNMEZ tarafından’’ Bronz Madalya ve Beratı’’ takdim edilmiştir.

Bağışçımız Hilmiye İlhan VAR, 22 Temmuz 2014 tarihinde Mersin Bölge Temsilciliği tarafından evinde ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Meliha ZORBA, 22 Haziran 2014 tarihinde Mersin Bölge Temsilciliği tarafından evinde ziyaret edilmiştir.

Bağışçımız Sebahat HIZAL, 23 Haziran 2015 tarihinde TSK Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi M. Nadi DÖNMEZ tarafından ziyaret edilmiştir.

GAZİANTEP’te ikamet eden bağışçılarımız Hatice Esmer ve Mehmet Tevfik ALEMLİ, 06 Mayıs 2014 tarihinde Mersin Bölge Temsilciliği tarafından evlerinde ziyaret edilmiştir.