BAĞIŞÇI ZİYARETLERİAnkara Merkez Teşkilatı

  Bağışçımız E.Öğretmen Hikmet BILIKÇI, 02 Ekim 2017 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık PİYADE tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Bünyamin ÖZMEN’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 30 Kasım 2017 tarihinde TSKGV Nevşehir Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. İlhami AKTAŞ adına Nevşehir Vali Yrd. Ahmet SOLEY tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Ayhan VERGÜL’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 29 Kasım 2017 tarihinde TSKGV Isparta Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. Şehmuz GÜNAYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Ali TEKİN’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 29 Kasım 2017 tarihinde TSKGV Isparta Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. Şehmuz GÜNAYDIN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Aziz GÜNEY’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 29 Kasım 2017 tarihinde TSKGV Ayancık/SİNOP Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Çağlayan KAYA tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçılarımız Fatma ŞARLAYIK, Vakfımızı ziyaret etmiş ve yapmış oldukları bağışlarında dolayı, 02 Kasım 2017 tarihinde BTHİ Ş.Md. Kemal KARABABA tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgeleri takdim edilmiştir.
  Bağışçılarımız Niyazi ŞARLAYIK, Vakfımızı ziyaret etmiş ve yapmış oldukları bağışlarında dolayı, 02 Kasım 2017 tarihinde BTHİ Ş.Md. Kemal KARABABA tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgeleri takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Emine SEVİNDİK’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 18 Ekim 2017 tarihinde TSKGV Güce/GİRESUN Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Vekili Sn. İsmail Ayhan TAVLI adına ilçe Jandarma Komutanı Kd.Bçvş. Ergün KARADERE tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Zinnureyn CEYLAN’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 29 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Boğazlıyan/YOZGAT Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Davut SİNANOĞLU tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Kenan DEDE’ye yapmış olduğu bağışından dolayı, 28 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Kaman/KIRŞEHİR Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Murat GİRGİN tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Bayram DÖNMEZ’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 28 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Bolu Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. Aydın BARUŞ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Abdullah YILDIRIM’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 27 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Kozaklı/NEVŞEHİR Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Halil DALAK tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Erkan OKUMUŞ’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 27 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Nevşehir Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. İlhami AKTAŞ tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Sıtkı SAĞRA’ya yapmış olduğu bağışından dolayı, 27 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Ordu Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Vali Sn. Seddar YAVUZ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Aziz YILDIZ’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 25 Eylül 2017 tarihinde TSKGV Ereğli/KONYA Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Kaymakam Sn. Ömer Lütfi YARAN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Cuma ÖZHİLHAN, 20 Eylül 2017 tarihinde BTHİ Şube Müdürü Kemal KARABABA tarafından ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Zuhal ÇEVİK, Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı, 14 Eylül 2017 tarihinde BTHİ Şube Müdürü Kemal KARABABA tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Mehmet TAŞDEMİR, 24 Temmuz 2017 tarihinde Kırşehir Valisi ve TSK Güçlendirme Vakfı Kırşehir Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Sayın Necati ŞENTÜRK tarafından makamında kabul edilmiş ve kendilerine yapmış olduğu bağışından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
  Bağışçımız Hayrullah ve Perihan KESER, 23 Temmuz 2017 tarihinde Kayseri Vali Yardımcısı Dr. M. H. Nail ANLAR tarafından, Kayseri Valisi ve TSK Güçlendirme Vakfı Kayseri Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Sayın Süleyman KAMÇI adına ziyaret edilmiş ve kendilerine yapmış oldukları bağışlarından dolayı Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Firdevs OTLUOĞLU’na yapmış olduğu bağışından dolayı, 31 Mayıs 2017 tarihinde Düzce Valisi Sn. Zülfikar DAĞLI tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Mustafa MADEN’e yapmış olduğu bağışından dolayı, 08 Aralık 2016 tarihinde Şalpazarı/ TRABZON Kaymakam Vekili Sn. Halit MENGİ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Sabri ÖZEN, 10 Ocak 2017 tarihinde Selçuklu/KONYA Kaymakamı Sabit KAYA tarafından evinde ziyaret edilmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Kemal TATLISU’ya, yapmış olduğu bağışından dolayı, 27 Şubat 2017 tarihinde Talas/KAYSERİ Kaymakamı Zekeriya GÜNEY tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Ahmet TURAN’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 17 Mayıs 2017 tarihinde Of/TRABZON Kaymakamımız Sayın Eyüp FIRAT, Askerlik Şubesi Başkanı Mustafa ÖZBEK ve İlçe Jandarma Komutanı Onur YAKAN tarafından Altın Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Fehmi ALTUNTAŞ’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 31 Mayıs 2017 tarihinde Çerkeş/CANKIRI Kaymakamı Sn. Murat Çağrı ERDİNÇ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
Bağışçımız Sebahat YILMAZ’a yapmış olduğu bağışından dolayı, 07 Haziran 2017 tarihinde Ortahisar/TRABZON Kaymakamı Sn. Numan HATİPOĞLU tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
 ufuk-uras Bağışçımız Ufuk URAS, 26 Ekim 2016 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı TSKGV Genel Müdürü Orhan AKBAŞ tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
 bagisci vali Bağışçımız Gülseren KATURMAN, 03 Mart 2017 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendilerine yapmış olduğu bağışından dolayı Sivas Valisi ve TSK Güçlendirme Vakfı Sivas Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Sayın Davut GÜL tarafından Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
 mustafa-balci Bağışçımız Mustafa BALCI, 05 Ekim 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendilerine yapmış olduğu bağışından dolayı Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Zeki YAĞCI tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
 mustafa-maden Bağışçımız Mustafa MADEN, 11 Ekim 2016 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiştir.
 fatma-celal-sahin Bağışçılarımız Fatma ve Celal ŞAH, 12 Ekim 2016 tarihinde ziyaret edilmiş ve kendilerine yapmış oldukları bağıştan dolayı BTHİ Ş.Md.lüğü personeli tarafından Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
 perihan-mat Bağışçımız Perihan MAT, 21 Ekim 2016 tarihinde Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü Zeki YAĞCI ve personeli tarafından kaldığı yaşlı bakım merkezinde ziyaret edilmiştir.
pervin-yasinkilic Bağışçımız Pervin YAŞİNKILIÇ, 09 Mart 2016 tarihinde Vakıf Bağlı Ortaklıklarımızdan ROKETSAN’ı ziyaret etmiştir.
yuksel-ve-cevdet-akbay Bağışçılarımız Yüksel ve Cevdet AKBAY, 10 Mart 2016 tarihinde Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü personeli tarafından evinde ziyaret edilmiştir.
yuksel-ve-cevdet-akbay-0 Bağışçılarımız Yüksel ve Cevdet AKBAY, 10 Mart 2016 tarihinde Vakıf Bağlı Ortaklıklarımızdan ASELSAN’ı ziyaret etmiştir.
sayin-ve-baki-guner Bağışçılarımız Sayın ve Baki GÜNER, 11 Mart 2016 tarihinde Vakıf Bağlı Ortaklıklarımızdan TUSAŞ’ı ziyaret etmiştir.
mahmut-emine-turk Bağışçılarımız Mahmut ve Emine TÜRK, 18 Mart 2016 tarihinde Vakıf Bağlı Ortaklıklarımızdan HAVELSAN’ı ziyaret etmiştir.
muhittin-orhan Bağışçımız Muhittin ORHAN, 02 Haziran 2016 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiş ve kendisine yapmış olduğu bağışından dolayı BTHİ Ş.Md. Zeki YAĞCI tarafından Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.
bz-yeniler-01 Bağışçımız Hasan Basri HANCIOĞLU, 16 Haziran 2015 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiştir.
bz-yeniler-02 Bağışçımız Gülşen YURDAKUL, Ramazan Bayramı münasebetiyle 14 Temmuz 2015 tarihinde BTHİ Ş.Md.lüğü personeli tarafından evinde ziyaret edilmiştir.
bz-yeniler-04 Kayseri’de ikamet eden bağışçımız Hikmet BILIKCI, 18 Temmuz 2015 tarihinde BTHİ Şube Müdürü Zeki YAĞCI tarafından evinde ziyaret edilmiştir.
bz-yeniler-07 Karabük’te ikamet eden bağışçımız Fatma Gülhan YILMAZ, 03 Aralık 2015 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiştir.
bz-1 Vakfımıza bağıştan bulunan Ekotest Çevre Danışmanlık Ölçüm Hizmetleri Ltd. Şti. temsilcisi, 17 Şubat 2015 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiştir. Yaptığı bağıştan dolayı kendisine Gümüş Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
bz-2 Kastamonu’da ikamet eden bağışçımız Mürüvvet YAPRAK, 16 Temmuz 2015 tarihinde BTHİ Şube Müdürü Zeki YAĞCI tarafından evinde ziyaret edilmiştir.
bz-3 Bağışçımız Ayla ERKAN, Ramazan Bayramı münasebetiyle 14 Temmuz 2015 tarihinde BTHİ Şube Müdürü M. Zeki YAĞCI tarafından evinde ziyaret edilmiştir.
bz-5 Bağışçımız Ayten Ayfer ŞEREFLİ, Ramazan Bayramı münasebetiyle 14 Temmuz 2015 tarihinde BTHİ Şube Müdürü Zeki YAĞCI tarafından evinde ziyaret edilmiştir.
bz-6 Bağışçılarımız Makbule KURAN ve Nazende OKYAY, 01 Ekim 2014 tarihinde SGK 75’ inci Yıl Dinlenme ve Bakımevi’ndeki özel odalarında BTHİ Şubesi personeli tarafından ziyaret edilmiştir.
bz-8 SGK 75’inci Yıl Dinlenme ve Bakımevi’nde kalan bağışçılarımız Ali ve Ulviye AYDINOĞLU, Kurban Bayramı münasebetiyle 17 Eylül 2015 tarihinde BTHİ Şubesi personeli tarafından ziyaret edilmiştir.
bz-yeni-01 SGK 75’inci Yıl Dinlenme Ve Bakımevi’nde kalan bağışçılarımız Ramazan ve Kurban Bayramlarında BTHİ Şubesi personeli tarafından 20 Ağustos 2014 ve 01 Ekim 2014 tarihlerinde ziyaret edilmiştir.
bz-13 Bağışçımız Volkan CÖMERT, 29 Ağustos 2014 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiştir. Yaptığı bağıştan dolayı kendisine Bronz Madalya ve Berat Belgesi takdim edilmiştir.
bz-14 Bağışçımız Melih BEDÜK, 20 Ağustos 2014 tarihinde Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü personeli tarafından evinde ziyaret edilmiştir. Bağışçımıza yaptığı nakit bağışı karşılığı Teşekkür Mektubu takdim edilmiştir.
bz-15 Bağışçımız (E) Büyükelçi Erdinç ULUMLU, 06 Ağustos 2014 tarihinde Vakıfımızı ziyaret etmiştir.
bz-16 Bağışçımız Neriman İLKER’in oğlu annesinin adına, 17 Eylül 2015 tarihinde Vakfımıza gelerek bağışta bulunmuştur.
vedat yilmaz ismail aktay Bağışçımız İsmail AKTAY’a Vakfımıza yaptığı nakit bağışı karşılığında, 26 Ağustos 2015 tarihinde, Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı MALATYA/Battalgazi Kaymakamı Sn. Vedat YILMAZ tarafından “Bronz Madalya ve Beratı’’ takdim edilmiştir.
bağışçı ziyareti Bağışçımız Hatice ÇOBAN, 13 Ağustos 2015 tarihinde Vakfımızı ziyaret etmiştir.